Otpisani



Join the forum, it's quick and easy

Otpisani

Otpisani

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

World Of Warcraft


+4
patek
trebi
Ruza
Anahita
8 posters

    Prijedlozi za raid

    Anahita
    Anahita
    Admin


    Posts : 29
    Reputation : 4
    Join date : 2010-04-05
    Age : 38
    Location : Sarajevo

    Prijedlozi za raid Empty Prijedlozi za raid

    Post  Anahita Tue May 04, 2010 3:42 pm

    Posto u dogovoreno vrijeme raida nas ne bude preko 15 od nas 25 lvl 80 u guildu, zamolila bih vas da se ovdje svi dogovorimo za jedan termin kada ce svi moci doci i otpucati koju instancu sa ostatkom guilda. Taj dogovoreni dan i vrijeme ce biti isti za svaku sedmicu i necemo ga vise mjenjati.

    Ja predlazem Subora u 17h...ako nekome ne odgovara neka predlozi drugi dan.
    avatar
    Ruza


    Posts : 3
    Reputation : 0
    Join date : 2010-04-12
    Age : 38
    Location : Pancevo

    Prijedlozi za raid Empty Re: Prijedlozi za raid

    Post  Ruza Tue May 04, 2010 9:59 pm

    Ja ne mogu da garantujem da cu jedan dan u nedelji sigurno biti slobodan. Sve zavisi kako mi zapadnu obaveze i ostale stvari. Uvek se trudim da dodjem ali ne uspem bas uvek. Vi ostali izaberite dan, a ja cu pokusati da dodjem.
    avatar
    trebi


    Posts : 11
    Reputation : 1
    Join date : 2010-04-11
    Age : 29
    Location : Serbia

    Prijedlozi za raid Empty Re: Prijedlozi za raid

    Post  trebi Wed May 05, 2010 10:16 am

    E ovako: Innosu i meni najvise odgovara sledeci termini:
    Ponedeljak 19h
    Utorak 20h
    Sreda 19h
    Cetvrtak 20h
    Petak 17h
    Subota bilo koje vreme posle 10h pre podne
    Nedelja bilo koje vreme

    Ne garatujem da ce nam uvek odgovarati ovi termini jer nam cesto nesto iskrsne
    tako da cemo mi videti u dan raida dal cemo moci doci ili ne.
    avatar
    patek


    Posts : 1
    Reputation : 0
    Join date : 2010-04-06
    Age : 39
    Location : Pancevo

    Prijedlozi za raid Empty Re: Prijedlozi za raid

    Post  patek Wed May 05, 2010 11:16 am

    Ja ne mogu da preciziram vreme.... Vi se dogovorite a ja cu gledati da dodjem Wink
    Veljko
    Veljko


    Posts : 13
    Reputation : 0
    Join date : 2010-04-05
    Location : Beograd

    Prijedlozi za raid Empty Re: Prijedlozi za raid

    Post  Veljko Wed May 05, 2010 2:28 pm

    Obzirom da Aleksandra i ja imamo dvoje dece (a trece je na putu, ljubi je taja Smile ), igranje WoW-a nama spada u slobodno vreme koje nikad nije tacno precizirano, pogotovo vikendom. Obzirom da smo mi uglavnom tu u dogovoreno vreme, mozete uvek da racunate na nas.

    Dati predlog za neko vreme u koje smo oboje uvek slobodni je tesko.
    avatar
    Dolo


    Posts : 1
    Reputation : 0
    Join date : 2010-04-08

    Prijedlozi za raid Empty Re: Prijedlozi za raid

    Post  Dolo Wed May 05, 2010 8:52 pm

    Iza 23:00 svakim danom, osim mozda vikendom Very Happy
    smajlovic
    smajlovic


    Posts : 26
    Reputation : 0
    Join date : 2010-04-27
    Age : 38
    Location : Teslic

    Prijedlozi za raid Empty Re: Prijedlozi za raid

    Post  smajlovic Thu May 06, 2010 2:41 pm

    Ljudi ja mislim da nemozemo raidove pravit rano tj..od 16-20h nema nikoga ..svi mi nesto radimo imamo obaveza...najbolje je oko 22h da smo svi tu..od 22h do 01h mozemo dosta uradit ....to je moj prijedlog
    Solla
    Solla


    Posts : 2
    Reputation : 0
    Join date : 2010-04-06
    Age : 52
    Location : Beograd

    Prijedlozi za raid Empty Re: Prijedlozi za raid

    Post  Solla Thu May 06, 2010 4:27 pm

    Veljko wrote:Obzirom da Aleksandra i ja imamo dvoje dece (a trece je na putu, ljubi je taja Smile ), igranje WoW-a nama spada u slobodno vreme koje nikad nije tacno precizirano, pogotovo vikendom. Obzirom da smo mi uglavnom tu u dogovoreno vreme, mozete uvek da racunate na nas.

    Dati predlog za neko vreme u koje smo oboje uvek slobodni je tesko.
    Ja jos mogu samo da dodam na ovo da danima kada smo slobodni (tj. vecerima) to je obicno od 21h. Ponekad se moze racunati na nekoga od nas dvoje i od ranijih sati (obicno na Veljka) ali vreme kada smo oboje slobodni je posle 21h. Smile
    smajlovic
    smajlovic


    Posts : 26
    Reputation : 0
    Join date : 2010-04-27
    Age : 38
    Location : Teslic

    Prijedlozi za raid Empty Re: Prijedlozi za raid

    Post  smajlovic Thu May 06, 2010 7:31 pm

    ma ja ba ^_^
    smajlovic
    smajlovic


    Posts : 26
    Reputation : 0
    Join date : 2010-04-27
    Age : 38
    Location : Teslic

    Prijedlozi za raid Empty Re: Prijedlozi za raid

    Post  smajlovic Thu May 06, 2010 10:10 pm

    Ivana de promijeni raid za ony ivoa 25 gdje ces u subotu 17h???? nema nikoga stavi poslje 21h...
    avatar
    Ruza


    Posts : 3
    Reputation : 0
    Join date : 2010-04-12
    Age : 38
    Location : Pancevo

    Prijedlozi za raid Empty Re: Prijedlozi za raid

    Post  Ruza Fri May 07, 2010 2:53 pm

    Posto sam video obavestenje koje je Ivana postavila (verovatno zbog mene jer sam radio voa 25) moram nesto da kazem. Stvarno nije u redu da ne radim ni jedan raid ovo nedelje jer sam uradio jedan van gilda. Danas nemam vremena jer Patek (Fratar) slavi Djurdjevdan i idem kod njega. Juce nisam isao kod njega jer sam isao kod kumova i bio tamo ceo dan. Zasto bih bio uskracen za nekoliko emblema i mozda neki item ako ne mogu da budem tu kad se radi raid u gildu? Zar onda nije logicno da uradim neki raid kad imam vremena? Ali ajde, nista se ja ne pitam...
    Anahita
    Anahita
    Admin


    Posts : 29
    Reputation : 4
    Join date : 2010-04-05
    Age : 38
    Location : Sarajevo

    Prijedlozi za raid Empty Re: Prijedlozi za raid

    Post  Anahita Tue May 11, 2010 1:35 am

    Ruza wrote:Posto sam video obavestenje koje je Ivana postavila (verovatno zbog mene jer sam radio voa 25) moram nesto da kazem. Stvarno nije u redu da ne radim ni jedan raid ovo nedelje jer sam uradio jedan van gilda. Danas nemam vremena jer Patek (Fratar) slavi Djurdjevdan i idem kod njega. Juce nisam isao kod njega jer sam isao kod kumova i bio tamo ceo dan. Zasto bih bio uskracen za nekoliko emblema i mozda neki item ako ne mogu da budem tu kad se radi raid u gildu? Zar onda nije logicno da uradim neki raid kad imam vremena? Ali ajde, nista se ja ne pitam...

    Nisam stavila zbog tebe...prosle sedmice ih je 9 zavrsilo voa25 sa nekim random raidom...a o onyxiji da ne pricam. Na kraju smo mi koji smo cekali guild ispali levati...i morali skupljati ljude sa strane da zavrsimo voa...a onyxiu nismo mogli ni zavrsiti.

    Ukoliko neko ne moze doci u dogovoreno vrijeme...treba se javiti pa ici u raid...a ne kao eto necu moci doci...ode sa drugim ljudima...i onda kad mi radimo on u igri kulira...

    Od sad ko se ne javi da nece moci doci...a evo imate 7 dana...i ode sa drugima u raid...ce dobiti kick Smile
    avatar
    Ruza


    Posts : 3
    Reputation : 0
    Join date : 2010-04-12
    Age : 38
    Location : Pancevo

    Prijedlozi za raid Empty Re: Prijedlozi za raid

    Post  Ruza Tue May 11, 2010 2:02 am

    Dobro, ja nisam znao da to nije postavljeno zbog mene. U tom trenutku sam pomislio da sam jedini koji je uradio nesto van gilda, zbog toga sam pomislio da se odnosi na mene. Da ne duzim pricu, nema potrebe, u subotu necu moci da dodjem, da li ja onda smem da uradim voa sa random ekipom? Inace nikad mi se nije desilo da sam uradio neki raid, a posle dosao u dogovoreno vreme. I jos jedna stvar, nedostaju mi raidovi sa gildom, nisam ih radio vec neko vreme, to je po meni srz WoW-a!
    Anahita
    Anahita
    Admin


    Posts : 29
    Reputation : 4
    Join date : 2010-04-05
    Age : 38
    Location : Sarajevo

    Prijedlozi za raid Empty Re: Prijedlozi za raid

    Post  Anahita Tue May 11, 2010 12:44 pm

    Ruza wrote:Dobro, ja nisam znao da to nije postavljeno zbog mene. U tom trenutku sam pomislio da sam jedini koji je uradio nesto van gilda, zbog toga sam pomislio da se odnosi na mene. Da ne duzim pricu, nema potrebe, u subotu necu moci da dodjem, da li ja onda smem da uradim voa sa random ekipom? Inace nikad mi se nije desilo da sam uradio neki raid, a posle dosao u dogovoreno vreme. I jos jedna stvar, nedostaju mi raidovi sa gildom, nisam ih radio vec neko vreme, to je po meni srz WoW-a!

    Moze ruza Wink

    Sponsored content


    Prijedlozi za raid Empty Re: Prijedlozi za raid

    Post  Sponsored content


      Current date/time is Tue May 07, 2024 10:48 am