Otpisani



Join the forum, it's quick and easy

Otpisani

Otpisani

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

World Of Warcraft


2 posters

    Onyxia 25

    Marko
    Marko


    Posts : 4
    Reputation : 0
    Join date : 2010-06-17

    Onyxia 25 Empty Onyxia 25

    Post  Marko Tue Jul 20, 2010 10:05 am

    Imam ideju za onyxia 25

    2 Tanks
    5 healers
    10 melee
    8 ranged dps

    Na forumu se mnogi hvale kako su uradili ony 25 ne dozvoljavajuci joj da baci breath i da se stvore jos 2 Lair Guarda, da bi to uspeli treba da oduzmu onyxiji 4.400.000 za 55 sec pre nego sto dodju jos 2 Lair Guarda i wipuju za to je potrebno minimum 6.6k dps (12 ranged DPS), a kako bi melee uspeli da ubiju Lair Guards za 30 secs pre nego sto dodju jos dvoje treba o, 7k dps (6 melee dps) naci 12 ljudi sa 6.6k dps min je tesko pogotovo na ony lag plus kretanje .


    posto vec dugo pokusavam ony 25 da uradim probao sam sa 3 tanka 6 melee 5 healera i 9 ranged dps wipovali smo 4-5 puta zbog Lair Guardova.
    Pa mi je palo na pamet da probamo sa 8 ranged dps koji ce celo vreme da budu na Ony i 10 dps moze mesavina melee ranged (min 4.2k dps) na lair guards i ubijemo pre nego sto dodju jos dvoje.

    Posto nisu imuni na fear jednog bi cepali sa DPS dok bi drugi bio firovan kako bi sprecili AoE novu , whelpove bi unistili na pocetku sa aoe za oko 20 sec posto bi trebalo da se spamuju na svake 90 sec, posto nemamo dps da bacimo ony u fazu 3 pre nego sto se spamuje jos jedna grupa whelpova (min 5k dps potrebo za 8 ljudi )dps koji su na ony ce se prebaci na whelpove da pomognu taku koji ih okupi sa aoe pa se vratiti na ony kojoj je do tada ostalo veoma malo do faze 3, kada stigne faza 3 MT odma pomera ony u njenu obicajnu pozu za tankanje kao u fazi 1 , dok svi ostali ubijaju preostale addove

    na ovome bijem glavu od kada sam prvi put wipovao na ony 25 , ovo je samo predlog ako imate nesto da dodate ili neku ideju kako da se uradi ony plz napisite
    Armageddon
    Armageddon


    Posts : 8
    Reputation : 4
    Join date : 2010-04-06
    Age : 38

    Onyxia 25 Empty Re: Onyxia 25

    Post  Armageddon Thu Jul 29, 2010 7:15 pm

    Jel si probao da sav dps predje na mobove u jednom trenutku,kad se recimo nakupe u odredjenom broju? Mislim da melee dps ne moze da odradi toliki dmg/sec da sam izadje na kraj sa mobovima!! To je neko moje misljenje..a i tako sam uspeo da je ubijem u par raidova! Jedini problem..sto je potrebna dobra koordinacija clanova u raidu i lag..koji bi trebao da bude manji ako se mobovi ne nakupljaju u velikom broju! Sad teorija je jedno praksa drugo..Smile)


    Pozdrav od Arme...cheers
    Marko
    Marko


    Posts : 4
    Reputation : 0
    Join date : 2010-06-17

    Onyxia 25 Empty Re: Onyxia 25

    Post  Marko Fri Jul 30, 2010 11:59 am

    ony 25 je sada mnogo teza pa mislim da su vazniji big adds od ony trenutno , sa grupom koja je imala 12 dps mesavina melee ranged koji su bili samo na big addovima stigli smo do phase 3 ali je pao server iako je pao na 1 min pola se nisu logovali Sad

    inace bilo je 12 dps na Big Addove sa OT i 3 healera , i MT je kupio welpove sa 2 healera i 6 ranged koji su bili na ony ali su pomogala MT sa aoe na whelpove.
    napraviti grupu za ony traje 1h+ posle 1 server dc i 4 neuspelih pokusaja pa na zadnjem opet server crash koji je trajao duze od 2h muka mi je od onyxije Sad

    Sponsored content


    Onyxia 25 Empty Re: Onyxia 25

    Post  Sponsored content


      Current date/time is Sun May 12, 2024 8:11 pm